Slender Man

26. listopadu 2017 v 0:03 | Ticci Jirka |  Creepypasta
Slender man

Tvrdí se, že Slender Man je paranormální postava, která existuje již století. Ti, kteří věří ve Slender Mana ho spojují s mnoho legendami z celého světa, včetně "Fear Dubh" (neboli temného muže) ze Skotska, Dutch Takkenmann a německé legendy o "Der Grosse Mann (Velký muž).


Vzhled

Slenderman je stvoření (muž podle oblečení), které vypadá jako muž s extrémně dlouhýma rukama a nohama. Také to vypadá, že má 4 až 8 dlouhých černých chapadel, které mu trčí ze zad.
Popisuje se, že nosí černý oblek, jak jeho jméno napovídá, je velmi hubený a je schopen protáhnout své končetiny a torzo do nelidských rozměrů a účelem vyvolat strach a polapit jeho oběť. Jakmile jsou jeho ruce roztažené je jeho oběť uvedena do nějaké formy hypnózy, kde jsou neschopna vzdorovat tomu, aby šla k Slendermanovi.
Zda absorbuje, zabije, či vezme svou oběť do neznámé lokace, nebo dimenze se stále neví, protože nebyly nikdy nalezeny žádné ostatky těl nebo důkazy, které by po sobě zanechal, ze kterých by se dalo usoudit závěr.
Jeho obličej je bledý a mírně strašidelný, skoro to vypadá, že je obalený v nějaké látce. Jeho obličejové rysy jsou také objektem debat, mnoho lidí věrí, že jeho obličej vypadá jinak pro každého člověka, jestli tedy vůbec nějaký obličej má.

Občas je také vyobrazován s kloboukem, který je buď buřinka, fedora, nebo něco jako cylindr. Také nosí dlouhou kravatu, nebo šálu, která je buď červená nebo šedá.
Většinou má své dlouhé ruce složené za zády nebo mu jen tak visí podél těla. Jeho oblek je černý, někdy vyobrazovaný, jako pinstripe (idk) v malbách, to je častá chyba, která vznikla díky tomu, jako moc se podobá Jackovi Skellington z "Nightmare Before Christmas". Na nohou má pár velké společenské boty, které vždy perfektně vyleštěny.


Chování
Většina fascinace Slendermanem pochází z jeho tajemné aury, ve které je opředený. Kromě faktu, že se povídá, že vraždí děti je těžké říct, jestli je opravdu jeho jediným cílem vraždění.
Často je nahlášeno, nebo nahráno, že se nalézá v lesních porostech, které jsou obvykle v předměstí. Také je vídán mezi velkými skupinami dětí, což je vidět na fotkách Slendermana. Obvykle se lidé domnívají, že žije v lesích a loví děti. Zdá se, že mu nevadí vystavení dennímu světlu nebo to, že je zachycen na fotografiích.
Také se je většinou domníváno, že se vyžívá ve stalkování lidí, kteří se stali paranoidní okole jeho existence, záměrně jim dává do hlavy záblesky sebe samého za účelem je ještě více znepokojit. Z tohoto důvodu se usuzuje, že Slenderman se vyžívá v psychickém týrání jeho obětí.
Většinou to vypadá, že se vznáší nad zemí, než že by chodil, což sugeruje možnost, že je spíše éterická bytost, než člověk. To by také vysvětlovalo, proč je schopen zůstat pohyblivý navzdory špatným proporcím jeho těla.
I když byl Slenderman "vyroben" na nějakém děsivém fóru (nebo ne?), nějací lidé nahlašují, že se s ním setkali. Většinou se v noci dívá do otevřených oken a chodí podél opuštěných cest.

Vypadá to, že jeho hlavním záměrem je unášet děti, protože když ke viděn blízko nich na fotografiích, většinou některé z nich zmizí. Slenderman také hodně inspiroval seriál Marble Hornets.
Koneckonců jeho úmysly jsou stále nejasné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 18:15 | Reagovat

Milujem Slendermana, je to super creepypasta! Super preklad. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama