The Rake

9. prosince 2016 v 21:00 | Ticci Jirka |  Creepypasta
Guys, strašně moc se omlouvám za gramatické chyby, ale já jsem líná svině. A nechce se mi to opravovat. XD
A ano, je to ze starého blogu, ještě tam mám pár článků, které tu prostě chci mít! :)


Před třema rokama jsem se vrátila s rodinou z výletu, byli jsme u Niagárských vodopádů. Bylo přesně čtvrtého července. Všichni jsme byli velmi unavení z dlouhé cesty autem, tak můj manžel uložil děti do postele a šel taky spát. Asi ve 4 hodiny ráno jsem se probudila a omylem jsem vzbudila i manžela. Chtěla jsem se omluvit že jsem chtěla jít na záchod. Ale když se na mě otočil, tak rychle vydechl a odtáhl chodidla z konce postele že mě skoro schodil kolenama dolů z postele.

Chytil mě kolem ramenou a nic neříkal. Když jsem si asi po půl minutě přivykla tmě, tak jsme spatřila důvod jeho reakce. Před postelí seděl a zíral na nás nějaký nahý muž. Jeho poloha těla byla..... přinejmenším zvláštní. Vypadalo to, jako kdyby ho přejelo auto nebo se mu stalo něco horšího. Z nějakého důvodu jsem se hned strachovala o to, co se mu stalo. A z nějakého ještě podivnějšího důvodu jsem mu chtěla pomoct. Pak ta kreatura vylezla na naší postel a plazila se dál až k manželovo obličeji. Ta věc nebo člověk byl zticha asi 30 sekund (nebo to mohlo být i 5 sekund), jen se díval do manželovo obličeje. Ten "člověk" si položil ruku na koleno a neuvěřitelnou rychlostí vyběhl směrem do chodby k dětskému pokoji.
Vykřikla jsem a běžela rozsvítit. Chtěla jsem ho zastavit než zraní mé děti. Když jsem doběhla do chodby a rozsvítila jsem, tak jsem to viděla jak klečí asi dvacet stop ode mne. Otočil se a podíval se na mě. Celý byl pokryt krví. Když jsem se zadívala pozorněji, tak jsem uviděla mou dceru Kláru. Ten netvor seběhl po schodech dolů a já s manželem jsme běželi pomoci naší dceři. Byla na tom opravdu špatně. A řekla poslední větu v jejím krátkém životě "To byl Rake" Manžel v noci cestou do nemocnice nezvládl řízení a sjel do jezera. Má dcera a manžel nepřežili. V tomto malém městě se ta zpráva roznesla rychle. Policie hned začala pátrat po tom tvorovi a noviny hned začali vydávat zprávy o zvláštním tvorovi který může za smrt dvou lidí.

Na několik měsíců jsem se já a můj syn Justin zůstali v hotelu který byl blízko domu rodičů. Když jsme se rozhodli že se vrátíme domů a já jsem začala na internetu hledat něco o tom stvoření. Jak jsem si o tom četla tak jsem se začala bát spát. Vždy když jsem zavřela oči tak jsem viděla ty jeho velké černé oči. A bála jsem se že když se vzbudím tak to na mě bude zírat.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Albertmek Albertmek | E-mail | Web | 8. června 2018 v 1:39 | Reagovat

The prostate related is a vital portion of a male's the reproductive system. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate gland is situated just as you're watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient to the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.

Prostate infection, also referred to as prostatitis, is among the most common prostate-related problem in men younger than 55 years old. Infections in the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of all kinds of prostate infection. It is caused by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition of a particular defect in the gland and the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be due to trauma on the urinary tract or by infections originating from other parts in the body. A patient may go through testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal of the prostate defect then the use antibiotics and NSAIDs to treat the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not yet to create the sources of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and heavy lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective weight loss program is important. These are some of the actions to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for our health and wellbeing and it will also maintain your urinary track clean.

2. Some studies advise that several ejaculations per week will assist to prevent prostate cancer.

3. Eat pork sparingly. It has been shown that consuming greater than four meals of beef per week will heighten the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most crucial measure to consider to be sure a wholesome prostate is to select regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you should select prostate examination one or more times 12 months.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama