The Rake

9. prosince 2016 v 21:00 | Ticci Jirka |  Creepypasta
Guys, strašně moc se omlouvám za gramatické chyby, ale já jsem líná svině. A nechce se mi to opravovat. XD
A ano, je to ze starého blogu, ještě tam mám pár článků, které tu prostě chci mít! :)


Před třema rokama jsem se vrátila s rodinou z výletu, byli jsme u Niagárských vodopádů. Bylo přesně čtvrtého července. Všichni jsme byli velmi unavení z dlouhé cesty autem, tak můj manžel uložil děti do postele a šel taky spát. Asi ve 4 hodiny ráno jsem se probudila a omylem jsem vzbudila i manžela. Chtěla jsem se omluvit že jsem chtěla jít na záchod. Ale když se na mě otočil, tak rychle vydechl a odtáhl chodidla z konce postele že mě skoro schodil kolenama dolů z postele.

Chytil mě kolem ramenou a nic neříkal. Když jsem si asi po půl minutě přivykla tmě, tak jsme spatřila důvod jeho reakce. Před postelí seděl a zíral na nás nějaký nahý muž. Jeho poloha těla byla..... přinejmenším zvláštní. Vypadalo to, jako kdyby ho přejelo auto nebo se mu stalo něco horšího. Z nějakého důvodu jsem se hned strachovala o to, co se mu stalo. A z nějakého ještě podivnějšího důvodu jsem mu chtěla pomoct. Pak ta kreatura vylezla na naší postel a plazila se dál až k manželovo obličeji. Ta věc nebo člověk byl zticha asi 30 sekund (nebo to mohlo být i 5 sekund), jen se díval do manželovo obličeje. Ten "člověk" si položil ruku na koleno a neuvěřitelnou rychlostí vyběhl směrem do chodby k dětskému pokoji.
Vykřikla jsem a běžela rozsvítit. Chtěla jsem ho zastavit než zraní mé děti. Když jsem doběhla do chodby a rozsvítila jsem, tak jsem to viděla jak klečí asi dvacet stop ode mne. Otočil se a podíval se na mě. Celý byl pokryt krví. Když jsem se zadívala pozorněji, tak jsem uviděla mou dceru Kláru. Ten netvor seběhl po schodech dolů a já s manželem jsme běželi pomoci naší dceři. Byla na tom opravdu špatně. A řekla poslední větu v jejím krátkém životě "To byl Rake" Manžel v noci cestou do nemocnice nezvládl řízení a sjel do jezera. Má dcera a manžel nepřežili. V tomto malém městě se ta zpráva roznesla rychle. Policie hned začala pátrat po tom tvorovi a noviny hned začali vydávat zprávy o zvláštním tvorovi který může za smrt dvou lidí.

Na několik měsíců jsem se já a můj syn Justin zůstali v hotelu který byl blízko domu rodičů. Když jsme se rozhodli že se vrátíme domů a já jsem začala na internetu hledat něco o tom stvoření. Jak jsem si o tom četla tak jsem se začala bát spát. Vždy když jsem zavřela oči tak jsem viděla ty jeho velké černé oči. A bála jsem se že když se vzbudím tak to na mě bude zírat.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama