Roommate Trouble

13. prosince 2016 v 19:39 | Ticci Jirka |  Mikropasta
Musím uznat, že mě překládání začíná znovu bavit. :D


Toto se mi ve skutečnosti stalo pár let zpátky, když jsem byl na vysoké škole výtvarných umění v Philadelphii.
Můj druhý ročník jsem byl na pokoji s dívku, která se jmenuje Kara. Byla jazzová zpěvačka, ale hlavně se zajímala o operu. Měli jsme malý pokoj v šestém patře v ubytovně zvané "Juniper Hall". Stěny byly tenké a Kara zpívala i pozdě v noci, takže jsem byl dlouho vzhůru. Asi po měsíci, co jsem nemohl spát jsem ji přesvědčil, že by měla zpěv cvičit v hudební studio blok od ubytovny.

Kolem osmé hodiny večer Kara oznámila, že bude cvičit dlouho do noci a pravděpodobně nebude doma do půlnoci. Super, to znamená, že budu moc jít spát brzo (byl jsem unavený... Měl jsem strašně den v hereckém studiu a byl jsem připravený jít spát hned po večeři). Řekla dobrou noc a odešla s kávou v ruce.


Udělal jsem si smažený sýr a polívku, rychle to do sebe naházel a začal jsem se připravovat do postele. Po sprše jsem byl tak unavený, že jsem si sotva vyčistil zuby. Převlek jsem se a odplazil se na horní postel naší palandy. Usnul jsem hned po tom, co se má hlava dotka polštáře.

Měl bych popsat, jak vypadal náš byt. Při vstupu do bytu byla ložnice nalevo. Naše koupelna byla v ložnici kolem u palandy (Vysoká škola výtvarných umění byla dobrá v tom, že jsme nemuseli sdílet koupelnu).

Nicméně, vzbudil mě zvuk otevření dveří bytu. Otevřel jsem oči a koukl se na mobil. Bylo přesně dvanáct hodin. Otočil jsem se zpátky a zavřel oči. Slyšel jsme Karu, jak vstupuje do místnosti a zastavuje se před palandou. Kontrovala, jestli už spím, tedy myslím. Svalila se na postel podemnou, což bylo zvláštní. Ani se nešla najíst, nebo vyčisti zuby před spaním. Matrace podemnou zaskřípala a bylo ticho. Ani jsem jí neslyšel, že by dýchala.
Klíče v zámku. Dveře se otevírají.

A Kara vstupuje do bytu.


Opět se ozve to zaskřípání z matrace, která je podemnou.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anzee Anzee | E-mail | Web | 23. prosince 2016 v 17:31 | Reagovat

Toto je presne ten typ creepypasty, ktorý sa mi páči ! *-*
-Inak pekne preložené, len tak ďalej

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama