I told you to smile

23. prosince 2016 v 21:43 | Ticci Jirka |  Creepypasta

Bylo druhého Ledna 2:04 v noci. Vzbudilo mě klepání na dveře. Jedno klepnutí každé tři vteřiny. Vstal jsem z postele a šel do dolního patra. Když jsem šel dolů, tak klepání zrychlovalo. Skoro jako tlukot mého srdce. Když jsem došel na konec schodů, klepání utichlo. Koukl jsem se ven ale nikdo tam nebyl.


Když jsem došel do mého pokoje a chtěl si lehnout, tak jsem si říkal že to byly jen děti které si ze mě chtěli vystřelit. V 4:21 mě vzbudilo prásknutí dveří v mém pokoji. Vyskočil jsem, úplně vystrašen. Podíval jsem se z namraženého okna a bylo tam napsáno "Usmívej se" Vzal jsem mobil a chtěl jsem zavolat policii, měl jsem zprávu na které bylo "Říkal jsem ti aby jsi se usmál" S pláčem jsem běžel jako o život ven.
Za chvíli jsem doběhl přes ulici k sousedům a začal jsem bušit na jejich dveře. Zeptali se co se stalo a zavolali policii. Přesně v 5:42 přijela policie k sousedům po důkladné prohlídce mého domu. Řekli mi, že není důkaz že tam kromě mě byl někdo jiný. Zpráva z okna zmizela stejně jako na mém mobilu. Řekli mi že se mám vyspat a navštívit psychologa kvůli stresu a uzkostným problémů. Srát na to. Vím, že to co se mi stalo bylo reálné.
Následující večer po dni stráveném u sousedů jsem šel domů. Došel jsem do ložnice a nainstaloval tam kameru. Byla zaměřená na mojí postel a mé dveře. Zapnul jsem jí a šel spát. Naštěstí jsem spal celou noc. Když jsem se díval na záběry tak jsem nemohl uvěřit co vidím.
Ve tři ráno něco vylezlo z pod mojí postele. Byl to úplně nahý a hrozně hubený muž. Postavil se a díval se na mě jak ležim v posteli. Díval se další hodinu bez pohnutí. Pak se začal hýbat. Šel směrem ke kameře až jeho obličej zabíral celou nahrávku. Byl pohublý a po celém jeho šeredném obličeji měl škrábance. Jeho oči byly kompletně černé. Měl obrovský úsměv na tváři. Zíral do kamery další dvě hodiny, nemrkal jen trochu vrťel hlavou.
Po dvou hodinách zírání odešel. Když došel k mé posteli tak pod ní opět vlezl. Přetočil jsem nahrávku dopředu až to ukazovalo, jak jdu ke kameře. Nahrávka byla u konce. Zmražený strachem jsem seděl na židli. Nahrávka ukazovala jak leze pod postel, ale ne že odejde. Ať to je cokoliv, je to tam stále...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ela Rose Ela Rose | Web | 27. prosince 2016 v 15:21 | Reagovat

Hezký

2 Ticci Jirka Ticci Jirka | E-mail | Web | 30. prosince 2016 v 19:44 | Reagovat

[1]: Díky x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama